Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Orzesze SzkołaOrzeszeOrzesze, gm. Orzesze, pow. mikołowski636Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, czw, pt
4
511
611 59
7
8
951 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Gierałtowice Kościół
10
11
12
1301
1411
1511
1611
17
18
1916
2058
21
22
23
0
1
2
3
so, nd, św
4
5
656
7
8
946 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Gierałtowice Kościół
10
11
12
13
1426
15
16
1701
18
19
20
21
22
23
0
1
2
3